Restaurace BILBO šmak - obědy a občerstvení

O nás

Každý milovník tradiční české kuchyně dnes najde restauraci BILBO šmak nejen 2× v Mostě, ale také v Brně, Hradci Králové nebo 6× v Praze. Jednotlivé restaurace BILBO šmak jsou přehledně zobrazeny právě na těchto internetových stránkách, kde najdete nejen potřebné informace o firmě BILBO šmak, ale také provozní dobu jednotlivých restaurací, jejich sortiment a také elektronickou knihu "Přání a stížností".

Nabídka jídel v restauracích BILBO šmak je velmi pestrá a v kombinaci s několika druhy příloh (brambory pečené, brambory vařené, bramborová kaše, hranolky, jasmínová rýže atd.) si zákazník zvolí skladbu jídla přesně podle svého uvážení, momentální nálady a chuti. Samozřejmostí ve všech restauracích je také dětské menu, které obsahuje spolu s hlavním jídlem také nápoj s překvapením. Tento produkt nabízíme také za velmi přijatelnou cenu. Hlavním a zcela prioritním úkolem restaurací BILBO šmak je nabídnout zákazníkovi kvalitní českou kuchyni. Také roční období s sebou přinášejí specifické potřeby zákazníků v oblasti stravování. V letních měsících se snažíme zahrnout do nabídky a oslovit zákazníky spíše lehčími jídly jako jsou těstoviny, rizota, zeleninové saláty, zapékané brambory atd. V podzimních a zimních měsících pak můžeme nabídnout jídla výživnější jako jsou smažené vinné klobásy, grilované marinované vepřové koleno, zapékané brambory, grilované vepřové žebírko, kuřecí řízky v bramborákovém těstíčku - tzv. rarášci atd. Z velice kvalitní chlazené suroviny připravujeme přírodního lososa na másle, který se stal velmi oblíbenou a vyhledávanou pochoutkou. Některé produkty ale tvoří základní nabídku a zůstávají v nabídce po celý rok, protože je zákazník vyžaduje.

Vedení restaurací BILBO šmak neustále pracuje na vývoji technologií přípravy jídel a připravuje pro zákazníky novinky jak v nabídce jídel, tak i v nabídce služeb. Máme připraveny novinky pro rok 2020, které budou znamenat další krok vpřed v péči o zákazníka a kvalitě poskytovaných služeb.někdo to rád české